sso

Taze meyve ve sebze sularıyla olan deneyiminiz

Beğendiğiniz hikayeye oy verebilirsiniz. Bu çok zamanınızı almaz ve hikayeyi yazana kendini iyi hissetirir. Teşekkürler!

Bu sene yaptığım en iyi yatırım!

Bir süre önce eujuicers'tan Omega 8006 aldım.
Öncelikle yurtdışıyla rekabet edecek ölçüde avantajlı olan fiyatına inanamadım, çünkü muadili siteler en az 2 katını söylüyordu.
Siparişi verdiğimde kısa sürede elime ulaştı.
O gün bugündür kullanmadığım gün olmadı diyebilirim. Çok kolay birleşiyor ve temizleniyor. (Birleşmesi 1 dk, yıkanması 3 dk) Buğday çimi dahil herşeyi sıkıyor. Tasarımı harika ve mutfakta yer de kaplamıyor. Sesi de oldukça az.
Böyle bir yatırım yapmayı düşünenlere hem eujuicers türkiye'yi hem de omega 8006'yı tereddütsüz öneririm!
bütün hikayeyi göster bütün hikayeyi sakla
Yazan: Beyza

Harika bir makina!

Harika bir makina! Sert, lifli her çeşit sebze ve meyve, badem sütü ve bebek maması denedik şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık. Yumuşak meyveleri sıkarken ( üzümsü ) yavaş ve kaşık kaşık koymanızı tavsiye ederim, çünkü hızlı ve çok doldurduğunuzda makinanın sarmalı tıkanıyor ve sık temizlemek zorunda kalıyorsunuz. Ama meyveleri parça parça eklerseniz makinayı sökmek ve temizlemek zorunda kalmazsınız.
Temizliği çok kolay ve pratik. Santrifüjlü meyve sıkacaklarıyla çok fazla tecrübem oldu, temizliği zor olduğu için tek seferde 2 litre meyve suyu hazırlayıp buzdolabında saklıyordum. Sana meyve suyu sıkacağı aldığımdan beri günde 3 defa taze meyve suyu yapabiliyorum, çünkü makinayı temizlemek, sökmek, birleştirmek son derece kolay ve istediğim her an taze meyve suyu. Böğürtlen ve Frenk üzümü ve domatesten harika su çıkartıyor.
Santrifüjlü makinalara göre çıkan posa çok daha kuru ve az.
bütün hikayeyi göster bütün hikayeyi sakla
Yazan: Rado

Çocuklarımız için meyve suyu Angel meyve suyu sıkacağı! Angel Juicer

Ne zaman ailemle ormana gitsek onlarla çeşitli otlar ve yeşillikler toplarız. Eve geldiğimizde ilk işimiz topladığımız bezelye ve ayçiçeği filizlerinin suyunu çıkarmak. Biraz elmada ekliyoruz yeşillikleri tatlandırsın diye çünkü çocuklarım 5 ve 6 yaşlarında. Kendimizi çok iyi hissediyoruz o güzel ve sağlıklı sudan sonra. Çocuklara okuldan sonra, soğukta ve hasta olduklarında haftada 6-7 defa meyve suyu yapıyoruz Angel Juicer’la. Performansı çok çok iyi, mükemmel. Meyve suyundan sevgi, huzur ormandan…
bütün hikayeyi göster bütün hikayeyi sakla
Yazan: Jeesper
0
Hikaye oylaması bitmiştir.
Aralık 2015 ayının kazananı. Tebrikler!

Meyve suyu hayatımı nasıl değiştirdi!

Bu yılın başında meyve suyu içmeye başladım. Sık sık yorgun ve enerjisizdim. İş arkadaşlarım benden rahatsızdı ve benimle konuşmak dahi istemiyorlardı. Çocuklarıma sabrım yoktu ve yalnız kalmayı tercih ediyordum. Sorumlarımı çözmek zor geliyordu ve kuvvetim yoktu, hep üzgündüm. Tükenmiş hissediyordum. PH değerlerim 6 civarındaydı. Şimdi nerdeyse 8 . Hayatımda radikal değişiklikler oldu. Kısaca inanılmaz, umduğumdan daha iyiyim ve enerjim yüksek. Yorgunluğum bitti, yemeklerden sonra bile. Hayattan zevk alıyorum, ailem ve arkadaşlarımla şakalaşıyorum. Her şeyin İyi tarafları görebiliyorum ve problemlerimi stressiz çözüyorum. Huzurluyum ve daha dinginim. Bunu ilk karım fark etti ve çok memnun. Daha çok evdeyim ve ailemle birçok şeyi beraber yapabiliyoruz. Arkadaşlarım değiştiğimi söylüyorlar, patronum bile. Hatta bana seni her geçen gün yeniden keşfediyoruz diyor. Her şeyi bundan iyi ve doğal organize edemezdim sanırım. Kendimi güçlü ve zeki hissediyorum. Her şey çok kolay oldu. Ben her gün bu güzelliklere yeni hayatımın bana getirdiği basit şeylere minnettarım. Bu bir uyanıştı ve bunu sadece yediğim şeyler başlattı, şaşkınım. Bir sürü çözüm aramıştım, oysaki sadece meyve ve sebze tüketmem gerekirmiş. Söylemem çok önemli günün büyük bir kısmında portakal, elma ve havuç suyu içtim. Karım domates suyu yaptı ki tadı mükemmeldi. Bilmiyorum neden insanlar sanki basit bir şeymiş gibi görür ama gün içinde sağlıklı olmak ve enerjinizi arttırmak için meyve ve sebze suyu tüketin. Eujuicers a teşekkür etmek isterim, çok iyi bir iş çıkartıyorsunuz, sağlıklı meyve ve sebze suyu hazırlamakta insanlara çok yardım ediyorsunuz!
bütün hikayeyi göster bütün hikayeyi sakla
Yazan: Suard
0
Hikaye oylaması bitmiştir.
Výherci za měsíc Kasım 2015 gratulujeme!

Sabah için en iyi başlangıç!

Her sabah aileme meyve suyu hazırlıyorum. Çocuklarım ve eşim güne enerjik başlıyorlar. Vitamin ve mineraller uzun, karanlık sonbahar ve kış günlerinde sağlığımızı koruyor ve bize güç veriyor.
bütün hikayeyi göster bütün hikayeyi sakla
Yazan: Merja

Bu hikaye için oy verin.

Yazan:
Pencereyi kapat
Bir hikaye
###message