sso

Kazanma koşulları

Siz hikayelerinizi ne kadar sık paylaşırsanız biz o kadar mutlu oluruz. Daha iyiye ulaşma çabamızda bize verdiğiniz moral bizi motive eder. Bizim ve tabi ki sizin yararınıza olan şeyleri keşfetme yolculuğumuzda bize katılın ve ödül kazanın!

Çok kolay!

Taze meyve ve sebze suyu tüketirken siz neler deneyimlediniz? Daha zinde ve sağlıklı hissettiniz mi ? hayatınızda neler değişti? Kilo kaybı yaşadınız mı? Çocuklarınız da deneyip, sevdi mi? Bize yazın ve hikayenizi diğerleriyle paylaşın. En çok beğenilen hikayenin 300 TL kazanma şansı var!

Şartlar

 

iz her ay hikayeleri değerlendireceğiz en dikkat çekici olan hikaye bu ödülü kazanacak. Bu ödülü web sayfamızdan alış veriş yaparken kullanabileceksiniz www.eujuicers.com.tr. Kuponunuzun geçerliliği 6 aydır. Bu süre içinde sitemizden kendiniz, aileniz veya dostlarınız için alış veriş yapabilirsiniz.

Şu anda sitemizde var olan hikayeleri de okuyabilirsiniz. Sizde makinanızla yapacağınız birbirinden lezzetli meyve ve sebze suyu hikayelerinizi paylaşın , kimbilir bir daha ki ay belki de ödülü siz kazanırsınız.

*EJUİCERS LTD ŞTİ. kendi rekabet şartlarına ve yarışma koşullarına uygun olmayan hikayeleri silme hakkına sahiptir. Servis ve makinanın değerlendirilmesi ‘’hikayenizi paylaşın’’ kapsamında değerlendirilmemektedir.

 

 

###message