sso

Erişte, bebek maması ve donmuş meyve püresi (sorbe) hazırlayın

Sana EUJ-707 sadece bir meyve sıkacağı değildir. Onu kullanırken size bir sürü seçenek sunar. Size yeni tasarım makinamızın aksesuarlarıyla 8 farklı şey nasıl yapabilirsiniz göstereceğiz. İzlemek istemez misiniz, size kısa bir bölüm hazırladık.

Sana EUJ-707 nin farklı aparatlarla kullanımının kısa videosuna bakın.

Bebek Maması

Meyve suyu sıkarken kullandığınız süzgeci çıkartıp boş süzgeci takın ve haşlanmış eti veya tavuğu, sebzeleri makinaya koyun. Birkaç dakika sonra mama hazır. Patates püresi kıvamına benzer olacaktır. Daha ince bir kıvam isterseniz krema ve ezme için kullanılan başlığı kullanın.

İsterseniz haşlanmış patates, havuç, kereviz veya hindi eti de kullanabilirsiniz.

Baby food from Sana EUJ-707
Baby food from Sana EUJ-707

Bebekler için atıştırmalıklar

Bebeğiniz yumuşak gıdalardan katı gıdalara geçerken Sana EUJ-707 yi kolaylıkla ve sıklıkla kullanabilirsiniz. Ona vitamin ve mineral dolu küçük atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. En önemlisi de makinanız çok sessizdir, bebeğiniz yanınızda uyurken bile ona bunları hazırlayabilirsiniz.

Kivi, çilek, muz ve elma kaışımlarını deneyebilirsiniz.

Fıstık Ezmesi

Herhangi bir şeker ve koruyucu ilavesi olmadan ev yapımı taze, sağlıklı ve lezzetli fıstık ezmesi. İhtiyacınız olan sadece kavrulmuş fıstık ve fıstık yağı. Eğer ekstra yağ kullanmak istemiyorsanız 3 - 4 kez makinadan geçirmenizde yeterli olur. Fıstıkları ( fındık ya da kaju da kullanabilirsiniz) bir kâsede yağ ile karıştırın ve makinaya koyun. Eğer çok tuzluysa biraz fazla yağ koyun ya da birkaç defa daha makinada çekin. Farklı bir tat için bir kaşık bal koyun ve harika bir lezzet elde edin.

Yağ Çıkarma

Eğer fıstıktan veya fındıktan yağ çıkarmak istiyorsanız kendi yağınızı da hazırlayın. Sana Oil Extractor a bunun için teşekkür edebilirsiniz çünkü keten tohumu, ay çiçeği ve kabak çekirdeğinden de onu kullanarak yağ elde edebilirsiniz. Ev yapımı, katkısız yağ vitamin ve antioksidan doludur ama dikkat edin çok çabuk kilo aldırır.

Erişte, spagetti

Sana EUJ-707 nin 3 farklı başlığı vardır, bunlardan biri size evinizde makarna yapma imkanı sunar. Hazırladığınız hamurla makarnanızın şeklini ve uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. 200 gr un, 2 yumurta ve bir miktar tuzla hamurunuzu hazırlayın. Hamurdan küçük parçalar alıp makinanıza koyun. Bu kadar!

Badem sütü

Hazırlamak sizin 5 dakikanızı alır. Soyulmuş bademi yaklaşık 8 saat suda bekletin. Makinanızla suyunu ve posasını elde edersiniz. Daha sonra posayı su ile karıştırın, ölçü 200 gr bademe yarısı kadar sudur. Bu metodu tekrarlayarak badem sütü elde edebilirsiniz. Normal meyve suyu sıkma aparatını kullanabilirsiniz.

Sorbet
Sorbet

Sorbe, donmuş meyve püresi

Sana EUJ-707 ile aynı zamanda bir dakikadan az bir sürede taze sorbeler hazırlayabilirsiniz. Donmuş meyvenizi makinadan geçirin, harika bir sorbe hazır. Farklı bir tat için bal da ilave edebilirsiniz.

Yayınlandı: 13. Ağustos 2015
###message