sso

Farklı teknoloji ile üretilmiş meyve ve sebze sıkacaklarının karşılaştırılması: Santrifüjlü, tek burgu, çift burgu veya twin gear hangi sıkacak en iyisi?

Hangi sıkacak en iyisi? Tüm modelleri karşılaştırdık, işte sonuçlar…

En sık karşılaştığımız soru hangi sıkacak en iyisi, farklı bir model için ekstra para ödemeye değer mi. Doğru olan şey şudur ki en pahallı sıkacak bile size en iyi sonucu garanti etmez. Bu sorunun cevabını daha kolay bulabilmeniz için stüdyolarımızda farklı model ve sıkacakları sizin için test ettik.

 

 

Tam olarak neyi test ettik?

Yeni videomuzda farklı juice sıkma teknolojisine sahip dört modeli karşılaştırdık: geleneksel santrifüjlü sıkacak, tek burgulu yatay sıkacak, çift burgulu dikey sıkacak ve twin gear modeli. Hepsi ile bir kilo havuç,ananas, üzüm ve yeşil yapraklıları sıktık. Sıkma süresini, verimlilik kalitesini ve posa miktarını ölçtük.

 

Kazanan hangisi?

Hepsi belli kategorilerde kazandı. Santrifüjlü hızlıydı, twin gear en yüksek kalitede  su çıkarttı, iki tek burgu makine ise en kolay kullanılan ve en çok yönlü olandı. En iyi sıkacak hangisi sorusunun cevabı hangisi yapmak sizin için en önemli. Eğer hangisini satın alacağınıza dair kesin bir fikriniz yoksa bu video size yardım edebilir.

Videoda Dan ölçülebilir verileri, aynı zamanda kullanım kolaylıklarını, çıkan su kalitesini ve makinelerin ipuçlarını gösterdi. Çektiğimiz en uzun videoydu, farklı sıkma teknolojilerinin kapsamlı bir görünümü oldu.

 

 

Farklı teknoloji ile üretilmiş meyve ve sebze sıkacaklarının karşılaştırılması: Hangisi en iyisi?

Hala emin değilmisiniz?

Tavsiye makalemizi okuyun how to choose a juicer.

Ya da bizi arayın 0 312 217 03 11, size yardım etmek için buradayız!

Yayınlandı: 24. Haziran 2016
###message