sso

Piyasadaki en iyi tek burgulu meyve ve sebze suyu sıkacağı, Omega tarafından üretilen Sana EUJ -707 yi size tanıtıyoruz

20 yıllık meyve suyu sıkacağı tecrübesini ile tasarlanan ,dakikada 70 devir hızla çalışan , iki aşamalı süzgeci ile mutfağınızda sizin en büyük yardımcınız olacak.

Sana Juicer by Omega EUJ-707
Sana Juicer by Omega EUJ-707

Sana Juicer by Omega EUJ-707

Yeni model Sana Juicer by EUJ-707, yatay burgulu tasarımlar arasında en üstün model. Dakikada 70 devir hızla çalışır ve malzemeyi hassas bir şekilde işler. Bu makina ile meyve suyunda vitamin, mineral ve enzim kaybı yaşamazsınız, zira yüksek devirle çalışan makinalarda sıkarken hızdan dollayı ısı oluşur bu meyve suyunun mineral, enzim ve vitamin değerini minimuma düşürür. En iyi performans çift aşamalı süzgeç ile elde edilir. Geniş dolum ağzı, kolay temizliği, yapraklı, lifli ve kök sebzeleri sıkmadaki performansı üstün kalitedir. Frenk üzümü, kereviz sapı ve ananas gibi zor meyveleri kolaylıkla sıkar.

Nasıl yapıldığını kontrol edebilirsiniz

Sadece meyve suyu değil!

Sana meyve suyu sıkacağıyla alışılmışın aksine sadece meyve ve sebzenin suyunu çıkartmazsınız. Makarna yapabilir, çocuklarınız için fıstık ve fındık ezmesi, bebek maması, dondurma ve sorbe hazırlayabilirsiniz. Makinanın tüm parçaları BPA sız malzemeden üretilmiştir. Oldukça sessizdir ve tasarımında en küçük detaylara bile önem verilmiştir. Omega tarafında üretilen Sana EUJ 707 yi tüm aksesuarlarıyla beraber 1390 TL den satın alabilirsiniz. Kırmızı, inci beyazı ve gümüş renkleriyle sizlerin beğeninize sunuyoruz.

Yayınlandı: 5. Aralık 2013
###message