sso

Neden EUJUICERS?

Hakkımızda…

Meyve ve sebze suyu sıkma ve taze meyve ve sebze suları hakkında her şey ilgimizi çeker. Yeteri kadar bilginizin olması için elimizden geleni yapıyoruz ve taze meyve suyu hazırlamaya karar verirseniz size gereken tüm yardımı sağlarız… İster mekanik , ister elektrikli meyve sıkacağı kullanın, sizin için buradayız!

Bir meyve sıkacağı satın almaya karar verdiğimiz zaman tüm bilgileri tarar, diğer alıcıların düşüncelerini sorar veya okur ve belki de bir türlü istediğimiz sonuca ulaşamayız. Bir sürü övgü sözcükleri okuduktan sonra tarif edilen cihazın bizim gezegene ait olduğundan şüphe bile duyabiliriz! Veya çok faydalı, olağanüstü etkilerine sahip olan bu ürünlere rağmen neden hala hastalıkların var olduğunu kendi kendimize sorarız. Bazı satıcılar ürünlerini satın almanızı sağlamak için size her türlü sözü verebilir. İşte bunu bizden beklemeyin. Kaliteli bir meyve sıkacağı satın almaya karar verdiyseniz size seçiminizde yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yaparız. Ama ilk önce meyve sıkacağı kullanıp kullanmayacağınızdan emin olun, aksi taktirde cihaz sadece dolabınızda yer kaplar.

Sizinle satıcının alıcısı ile kurduğu iletişimi değil, iki ortağın kurduğu iletişimi kurmak isteriz. Günümüz fastfood çağında sizi taze meyve suyu ile ödüllendirip bedeninize biraz sağlık katmak isteriz.

Size daha fazla bilgi sağlamak için sürekli yeni ürün incelemesi, test ve karşılaştırma hazırlıyoruz. Sadece sitemizde satışa sunduğumuz cihazlarla sınırlı kalmıyoruz, aynı zamanda elektronik mağazalarından bildiğiniz ürünleri de sunuyoruz. Tüm bilgileri süslemeden ve abartmadan, gerçeği yansıtacak şekilde paylaşmaya gayret ediyoruz. Biz gerçeği dile getiririz, siz de seçiminizi yaparsınız.

Meyve sıkacaklarına ilgi duymamızın başlangıcı 1992 yılına, dünyayı sallayan ABD menşei efsanevi Champion Juicer sıkacağının popüler olduğu döneme rastlar. Bu meyve sıkacağı ufak değişikliklerle günümüzde de satılmaya devam ediyor, fakat arada bu sektörde bir çok şey değişti tatbikî. Piyasada birçok yeni meyve sıkacağı satılmaya başladı. İyi, daha az iyi, hatta tamamen unutulmuş olanlar bile var. Size sunduğumuz ürünler sürekli değişiyor, çünkü sadece böyle ürünlerimiz güncel kalabilir. Sürekli arayış içerisindeyiz kalite seviyeleri, üstünlükleri ve diğer özelliklerini karşılaştırıyoruz.

Amacımız sizi taze meyve suyu hazırlamaya, taze meyve suyunun harika tadını keşfetmeye ve aynı zamanda bedeninize gereken besinleri sağlamaya teşvik etmek. Kendinizi iyi hissettikçe hayatınız daha iyi olmaya başlar, bunu unutmayın… Kendi deneyimlerimizden yola çıkarak taze meyve sularının tüketilmesinin faydalı olduğunu biliyoruz.

Bize sürekli ilettiğiniz ve çalışmalarımıza ilham veren mesajlarınızdan ötürü sizlere teşekkür ederiz. Sadece belli bir alana odaklanmak gerçekten harika, çünkü sadece bu şekilde en iyisini sunabiliriz.

 

İletişim formu

EUJUICERS.COM s.r.o.

Rejskova 2168/12
120 00 Prag 2
Çek Cumhuriyeti

VAT CZ28101979

 


Email:   info‌‌M‌‌eujuicers.com

###message